Dyżury przewodnickie czas zacząć…

Od 5 lipca zaczynamy wspólne wędrówki z przewodnikami PTTK naszego Koła im. Anieli Chmielińskiej w Łowiczu. Wracamy do cotygodniowych dyżurów przewodnickich. Jak co roku przygotowaliśmy ciekawe tematy “dominujące” na spacerze, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie. Spacery są skierowane do mieszkańców naszego miasta i regionu, którzy chcą dowiedzieć się więcej o Łowiczu oraz do turystów, gdyż podczas każdego spaceru nasi przewodnicy opowiadają o najważniejszych zabytkach miasta.

Corocznie w każdym ze spotkań z naszymi przewodnikami uczestniczyło ok. 25-35 osób. Tradycyjnie przygotowaliśmy też bezpłatne pamiątkowe pocztówki. Liczymy na wasz udział.

Przewodnik czeka w każdą niedzielę od 5 lipca do 21 września br., zawsze o godz. 13.00 przed siedzibą PTTK w Łowiczu, Stary Rynek 3. Spacery są bezpłatne.

Dyżury w ramach akcji “Przewodnik czeka – poznaj Łowicz z przewodnikiem” są realizowane w ramach zadania publicznego zleconego przez Urząd Miasta w Łowiczu. Zapraszamy.