35 lat KTK “Szprycha” – zapraszamy na jubileusz!

35 lat lat temu, w 1987 roku powstał Klub Turystyki Kolarskiej „Szprycha” działający przy łowickim oddziale PTTK. Celem działalności klubu jest popularyzacja turystyki rowerowej. Corocznie organizujemy rajdy pieszo-rowerowe, które wpisały się w kalendarium imprez PTTK Łowicz, rajdy okolicznościowe upamiętniające ważne wydarzenia zapisane na kartach historii oraz sylwetki znanych postaci związanych z Ziemią Łowicką. W każdą niedzielę wyjeżdżamy na dłuższe i krótsze wycieczki. Na przestrzeni lat pokonaliśmy tysiące kilometrów. Zwiedziliśmy naszą Ojczyznę od gór do morza, od Odry aż po Bug, wyjeżdżaliśmy również poza granicę kraju. Do naszego klubu co roku wstępują nowi miłośnicy dwóch kółek, zawiązują się nowe znajomości i przyjaźnie.
W dniu 28 maja 2022 r. odbędzie się jubileusz naszego klubu. Rozpocznie się on rajdem rowerowym na 35 km, podczas którego odwiedzimy park romantyczny w Arkadii oraz Muzeum Ludowe Rodziny Brzozowskich w Sromowie. Na trasie rajdu zapłonie ognisko. Po powrocie do Łowicza odbędzie się uroczysta akademia w Łowickim Ośrodku Kultury, podczas której przedstawiona zostanie historia i działalność KTK “Szprycha”. Szczegóły znajdują się na zamieszczonym plakacie. Serdecznie zapraszamy!
                                REGULAMIN RAJDU